Náš tým

Poznejte náš tým, prozkoumejte naše certifikáty a pročtěte si reference od klientů

PD Design je společnost, zabývající se vším, co je spojené s péčí nejen o automobily, ale i jiné dopravní prostředky. Odlišnost od konkurence spočívá ve stylu práce, který se neshoduje s rychlomyčkami a podobně. O tom se můžete přesvědčit například v části galerie, nebo v reálných referencích od zákazníků. Používání kvalitních a licencovaných přípravků je v našem centru samozřejmostí. V dnešní době nedostatku času se snažíme našim zákazníkům dopřát ten nejlepší servis bez jakýchkoli starostí formou odvozu automobilu, návrhů řešení všech přání zákazníka a individuálních dohod. To vše nám zajištuje velmi ceněnou důvěru stálých klientů. Právě důvěra hraje tu největší roli v našich službách. Ať už co se chování k automobilům třeba i při převozech týká, tak samozřejmě i absolutní diskrétnost.

Co nabízíme

Nabízíme služby v odvětví autostylingu a detailingu. Detailní mytí a čistění exteriérů a interierů je samozřejmost. Především se ale soustředíme na péči o laky a interiéry vozů. Zabýváme se vším od leštění, přes korektury, voskování až po keramickou ochranu laku. Nedílnou součástí našich služeb jsou designové polepy fóliemi. V interiéru automobilů nabízíme od klasického čistění a mytí, přes impregnaci, až k renovaci kůže. Interiéry dokážeme samozřejmě také chránit keramickou vrstvou.

Co o nás lidé říkají?

Aleš Valenta

Nechával jsem čistit interiér a rozleštit lak a když jsem to pak viděl, myslel jsem, že mi auto vyměnili za jiné. Nikde nenajdete nic, na co by zapomněli, věnují se každému detailu a dopředu víte, co se povede a co už prostě rozleštit nejde. Skvělé jednání, profesionální přistup a precizní práce. Je vidět, že je to opravdu baví, to co dělají.

Aleš ValentaHodnocenífacebook
 Jiří Světlík

Jestli je něco dneska třeba, tak je to poděkování za skvěle odvedenou práci. Máte-li potřebu svěřit firmě své auto na dokonalé vyčištění interiéru i exteriéru, neváhejte se obrátit na kluky z PD DESIGN. Budete nadšeni stejně, jako já!

Jiří SvětlíkHodnocenífacebook
 Véna Nedvěd

Rychlý a kvalitní servis po individuální domluvě přesně jak to má být. Klobouček

Véna Nedvěd Hodnocenífacebook
Honzík Terela

Moc dobrá práce nadmíru spokojenost mužů všem jen doporučit díky moc chlapy určitě se vrátím na další renovaci laku

Honzík TerelaHodnocenífacebook

Poptávka